Deltakerliste til fotballskolen

           

Lørdag braker det løs med fotballskole på Strand vgs. Oppmøte og registrering er mellom 09:30-09:45 så starter det hele klokken 10:00. Søndag må alle være på plass til senest klokken 10:00. Begge dager avsluttes klokken 15:00.
 
Regler for fotballhallen:
–          Alle må være iført bukser som går under knærne (typisk  fotballnikkers), kortbukser er ikke tillatt.
–          Sko må være rengjordte før bruk i Ryfylkehallen
–          Det er ikke lov å ta med mat inn i hallen, kun drikkeflasker med vann. Det anbefales at alle tar med drikkeflasker som merkes med navn.
 
Vell møtt alle sammen, dette skal bli bra!!
Her er deltakerlisten:

Navn på deltaker:  Fødselsår Sted
Anders Lekvam 1997 Jørpeland
Haakon Magnus Bøe 1997 Tau
Ingrid Malmberg 1997 Jørpeland
Kristrun Gudnadottir 1997 Hjelmeland
Marius Hatteland 1997 tau
Ragnhild Jøssang 1997 JØRPELAND
Alisa Jansen 1998 Jørpeland
Brede Langvik Ullestad 1998 Jørpeland
Daniel S. Fjermestad 1998 Jørpeland
Dennis Thorsen 1998 Forsand
Eirik Lerang 1998 JØRPELAND
Eivind Larsen 1998 Forsand
Frode Strømsnes 1998 tau
Gabriel Havrevold 1998 Jørpeland
Hugin Dyre Jacobsen 1998 Jørpeland
Ingunn Rødne Holta 1998 Tau
Jarand S.Jacobsen 1998 Tau
Joakim Vika Storm 1998 Forsand
Lasse Vasstveit 1998 Jørpeland
Malin Nygaard 1998 Jørpeland
Mari Norland 1998 Tau
Martine Sandvik 1998 Jørpeland
samuel mogos 1998 jørpeland
Sanna Helland Jøssang 1998 Jørpeland
Sondre Fosse Næss 1998 Jørpeland
Sverre Norland 1998 Tau
Thea Andersen 1998 Jørpeland
Tirill Jacobsen 1998 Jørpeland
Tor Martin Berge 1998 Forsand
Trond Petter Brekke 1998 TAU
Vebjørn Rosseid Flage 1998 Tau
Vegar Hølsbø 1998 Jørpeland
Vilde Voll 1998 jørpeland
Adrian Holta Pedersen 1999 Tau
Aleksander H Hinna 1999 Jørpeland
Alexander Svendsen 1999 hjelmeland
Amalie Larsen 1999 Jørpeland
Andreas Barka 1999 Jørpeland
Bengt Skjellevik 1999 Jørpeland
Christopher H Pollard 1999 Jørpeland
Elias Svensen 1999 TAU
Emil moorgas 1999 Jørpeland
Hans Jakob Bjørheim 1999 Tau
Harald Sjursen 1999 Jørpeland
Henrik Tjøstheim 1999 Jørpeland
Herborg Hermansen Tveit 1999 Jørpeland
Ivar Lauvsnes 1999 Jørpeland
Jaran Vasstveit 1999 Tau
Johanne Halsne 1999 Jørpeland
Jonas Jøssang 1999 Jørpeland
Jonas Norgren 1999 TAU
Jone Walde 1999 Tau
Julie Østrem 1999 Jørpeland
Karsten Langvik Veland 1999 Tau
Lisa Hovland 1999 Jørpeland
Maja Varland Larsen 1999 jørpeland
Markus Laugaland 1999 Fiskå
Morten Bjørheim 1999 Jørpeland
Niklas Olsson 1999 Tau
Ole Andre Tuntland 1999 Voster
Philip Førde Olsen 1999 jørpeland
Rikke Løvås Reianes 1999 Jørpeland
Skjalg Sangnæs Veland 1999 Fiskå
Svein Hjørungdal 1999 Hjelmeland
thomas h laugaland 1999 jørpeland
Tord Veland 1999 Jørpeland
Vegard Helland 1999 Jørpeland
Andreas Helland 2000 Jørpeland
Anne Langeland Bratthammer 2000 Jørpeland
Arild Lekvam 2000 Jørpeland
Brage Woie 2000 Tau
Baard Bergeland 2000 Tau
Emanuel Eie Larsen 2000 Jørpeland
Even Svensen 2000 TAU
Filip Norland 2000 Tau
Frank Riveland 2000 Tau
Fredrik Bang 2000 Jørpeland
Fredrik Krumsvik 2000 Tau
Fredrik Løvås 2000 Jørpeland
Frida Gulestøl 2000 Jørpeland
Hasse Berg Omland 2000 Jørpeland
Håvard Livastøl 2000 Jørpeland
Håvard Rosseid Flage 2000 Tau
Ine Agnethe Aarskog 2000 Jørpeland
Jon Gerhard Veland 2000 Kjølevik
Kevin Jensen 2000 Alsvik
Magnus Hatteland 2000 tau
Martin Hausken 2000 jørpeland
Mathias Alsvik 2000 Jørpeland
Samuel De Monte 2000 Jørpeland
Sander Opromchop 2000 Jørpeland
Sebastian Lura-Wiik 2000 Jørpeland
Simen Hølland 2000 Sauda
Simon Skårland 2000 Tau
Sondre Westersjø.Middelthon 2000 Tau
Tim Harestad 2000 jørpeland
Tore Nordbø Jøssang 2000 JØRPELAND
Åke Sjursen Hauge 2000 Fister

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *